APIE

Turime patirties nuo 2014 metų ir siūlome didžiausią Android multimedijų asortimentą (AUDI, BMW, MB, OPEL, FORD, VW, TOYOTA, SEAT, SKODA, VOLVO, CITROEN, FIAT, HONDA, KIA, LEXUS, MAZDA, PEUGEOT, SAAB, SUBARU) automobiliams.

Konsultuojame, dėl naudojimo ir nuo 30-60€ atliekame montavimo paslaugas Panevėžyje, taip pat su partneriais Šiauliuose, Vilniuje, Kaune ir kituose miestuose.

Turime skirtingų parametrų multimedijų su darbinėmis atmintimis RAM: 1GB / 2GB / 3GB / 4GB / 6GB / 8GB. Plančetinės, Tesla multimedijos didžiausiais galimais ekranais, arba originalios imitacijos, pagal gamyklinius išmatavimus, tvirtinimus ir jungtis tinkamos į konkrečių markių automobilius. 2DIN 7 colių universalios tinkamos pritaikius konkrečius rėmelius.

Komplektuose paruošti visi reikalingi laidai, todėl lengva pajungti (išimtis garso sistemoms turinčioms stiprintuvus ar optines jungtis). HD / OLED aukščiausios kokybės liečiami ekranai, naujausios Android operacinės sistemos ir 4 arba 8 branduolių procesoriai užtikrina kokybę su garantija (12 mėn. 4 branduolių proc. 24 mėn. 8 branduolių proc.).

Prekiaujame ir montuojame kameras, keičiame garsiakalbius, pajunginėjame žemų dažnių kolonėles, taip pat papildomus priedus multimedijoms.

Galima įsigyti išsimokėtinai - dalimis, arba susimokant kurjeriui į rankas atsiėmimo metu! Jūsų patogumui dirbame ir savaitgaliais!

KONTAKTAI

Panevėžys, Klaipėdos gatvė 50 LT-35194

Pažymos nr.: 1162083

Deividas Butnorius

8 653 666 55

24/7

PRISTATYMAS

LIETUVOS PAŠTAS IŠPERKAMUOJU

 • Kaina: 8.90€

 • Trukmė: Standartinis prekių pristatymo terminas nuo užsakymo apmokėjimo dienos 2-4 darbo dienos (Jei prekė yra sandėlyje).

 • Vieta: Siunta pristatoma į artimiausią pašto skyrių priklausančiam nurodytu adresu. Kai siunta paruošta atsiėmimui, gavėjui pristatomas pranešimas į pašto dėžutę, arba pranešama sms žinute (jei nurodytas tel.nr.). Siuntą iš pašto skyriaus galima atsiimti tik su asmens tapatybę liudijančiu dokumentu. Už siuntinį apmokama pašto darbuotojui grynaisiais arba banko kortele.

AUTOBUSŲ SIUNTOS

 • Kaina: 5.90€

 • Trukmė: Standartinis prekių pristatymo terminas nuo užsakymo apmokėjimo dienos 1-2 darbo dienos (Jei prekė yra sandėlyje).

 • Vieta: Siunta pristatoma į autubusų stoties siuntų skyriu. Kai siunta paruošta atsiėmimui, gavėjui pranešama sms žinute (jei nurodytas tel.nr.). Siuntą iš autobusių siuntų galima atsiimti tik su asmens tapatybę liudijančiu dokumentu.

KURJERIS Į NAMUS, SUMOKANT UŽ UŽSAKYMĄ Į RANKAS (LT)

 • Kaina: 9.90€

 • Trukmė: Standartinis prekių pristatymo terminas nuo užsakymo apmokėjimo dienos 1-3 darbo dienos (Jei prekė yra sandėlyje).

 • Vieta: Siunta pristatoma tiesiai Jūsų nurodytu adresu. Kai siunta paruošta atsiėmimui, gavėjui pranešama skambučiu ir susitariamas laikas. Atsiėmimo metu sumokama visa suma už užsakymą (prekės ir siuntimo išlaidas). Už siuntinį apmokama kurjerio darbuotojui grynaisiais arba banko kortele.

KURJERIS Į NAMUS (LT, LV, EE)

 • Kaina: 7.90€

 • Trukmė: Standartinis prekių pristatymo terminas nuo užsakymo apmokėjimo dienos 1-3 darbo dienos (Jei prekė yra sandėlyje).

 • Vieta: Siunta pristatoma tiesiai Jūsų nurodytu adresu. Kai siunta paruošta atsiėmimui, gavėjui pranešama skambučiu ir susitariamas laikas.

OMNIVA, DPD, LP EXPRESS PAŠTOMATAI

 • Kaina: 4.50 - 4.90€

 • Trukmė: Standartinis prekių pristatymo terminas nuo užsakymo apmokėjimo dienos 2-3 darbo dienos (Jei prekė yra sandėlyje).

 • Vieta: Siunta pristatoma į Jūsų pasirinktą paštomatą. Kai siunta paruošta atsiėmimui, gavėjui pranešama sms žinute.

APMOKĖJIMO BŪDAI

BANKINIU PAVEDIMU

Pasirinkus šį mokėjimo būdą, Jums bus pateikta išankstinė sąskaita-faktūra pagal kurią galėsite atlikti apmokėjimą.

Mokėjimo paskirtis: Užsakymo nr.

Sąskaita: LT107300010101285433

Gavėjas: Deividas Butnorius

Bankas: "Swedbank"

ELEKTRONINE BANKININKYSTE

Pasirinkus šį mokėjimo būdą, Jūs iš karto pateksite į savo elektroninės bankininkystės puslapį, kuriame reikės tik patvirtinti jau paruoštą pavedimo formą. Apmokėjimą matysite iš karto.

GRYNAISIAIS ARBA KORTELE PRISTATYMO METU

Pasirinkus šį mokėjimo būdą, Jūs galėsite atsiskaityti grynaisiais pinigais arba banko kortele kai bus pristatyta siunta.

PAYPAL.COM SISTEMA

Pasirinkus šį mokėjimo būdą, ​ Jūs iš karto pateksite į savo Paypal.com puslapį, kuriame reikės tik patvirtinti jau paruoštą pavedimo formą. Apmokėjimą matysite iš karto.

IŠSIMOKĖTNAI - DALIMIS

Pasirinkus šį mokėjimo būdą, ​ Jums bus atsiūsta nuoroda paraiškos užpildymui. Nurodžius nuolatines pajamas ir atitikus sąlygas galėsite pasirinkti laikotarpį užsakymo sumai susimokėti dalimis.